Nasz zakład kamieniarski Lublin zajmuje się wykonywaniem nagrobków, grobowców, a także wazonów i lampionów. Zakres naszych usług obejmuje ponadto kamieniarstwo budowlane. Duży wybór rodzajów kamienia i wzorów to gwarancja, że każdy Klient znajdzie w naszej ofercie idealne rozwiązanie spełniające jego oczekiwania.

Nasz zakład kamieniarski w Lublinie gwarantuje wiele wzorów nagrobków do wyboru, ale realizujemy również indywidualne zlecenia Klientów. Dzięki temu mają oni pewność, że korzystając z naszych usług mogą liczyć na efekt końcowy idealnie odpowiadający ich oczekiwaniom. Lublin zakład kamieniarski ponadto oferuje wazony i lampiony, które zależnie od potrzeb mogą mieć ten sam kolor, co płyta nagrobka, jak też z nią kontrastować. Istnieje możliwość przymocowania tego typu elementów na stałe, co chroni je przed kradzieżą. Nasz zakład kamieniarski w Lublinie oferuje zarówno pojedyncze nagrobki, jak też i nieco większe. Ich rozmiar dopasujemy do wymogów poszczególnych cmentarzy. Klienci mogą u nas znaleźć zarówno materiały tanie, które jednak prezentują się bardzo estetycznie, jak też i nieco droższy kamień.

Oferowane przez nas usługi kamieniarskie Lublin to również wykonywanie balustrad, tralek, parapetów, posadzek, schodów, obudowy kominków oraz innych elementów wykończenia wnętrz. Nasze dekoracje z kamienia ozdobią każdy dom – zarówno nowoczesne wnętrza, jak też i obiekty zabytkowe nadając im prawdziwie eleganckiego charakteru.

Nasz zakład kamieniarski Lublin zatrudnia tylko prawdziwych fachowców z dużym doświadczeniem. W ten sposób Klienci mają pewność, że ich zlecenie zostanie zrealizowane z największą dbałością o każdy szczegół. Podczas pracy zawsze kierujemy się wskazówkami osób decydujących się na nasze usługi. Lublin zakład kamieniarski to także profesjonalne doradztwo. Nasi pracownicy chętnie udzielą porad dotyczących wyboru rodzaju kamienia, a także odpowiedniego wzoru.

Oferowane przez nas usługi kamieniarskie Lublin to gwarancja najwyższej jakości obsługi, szeroki wybór materiałów i wzorów, a także możliwość zrealizowania pomysłów Klienta. Podczas wykonywania zleceń dbamy o każdy szczegół, aby efekt końcowy spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Działamy terminowo i zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.